Za nami V Biesiada Trybunalska. Tegoroczna zabawa połączona była z prezentacją piotrkowskich zespołów piłki ręcznej.
Przed nami kolejna impreza jubileuszu 800-lecia. Już w najbliższy weekend w Rynku Trybunalskim będziemy bawić się w rytmach V Biesiady Trybunalskiej.
Marcin Januszkiewicz był gwiazdą kolejnego „Koncertu na Trakcie” zorganizowanego w ramach obchodów 800-lecia.
Za nami, kolejne w roku 800-lecia, wyjątkowe wydarzenie. W niedzielę (16.07) na stadionie miejskim „Concordia” odbyła się Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich i 2 Grupy FCI oraz Berneńskich Psów Pasterskich.
W piątkowy (14.07) wieczór sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury wypełniła się po brzegi. Przed „swoją” publicznością wystąpiła piotrkowianka Aleksandra Olczyk, światowej sławy sopranistka.
Pokazy kulinarne, popisy szefów kuchni, degustacja żuru trybunalskiego oraz najsmaczniejszych nalewek z całej Polski – tak wyglądał Ogólnopolski Festiwal Smaku.
Najbliższy weekend (15 - 16.07) przyniesie prawdziwe doznania kulinarne. To za sprawą Trybunałów Nalewkowych i Ogólnopolskiego Festiwalu Smaku. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.
"Myśliwska Impreza Kulturalna" z degustacją dań z dziczyzny zainicjowała wczoraj (9.07) lipcowe wydarzenia kulinarne w Rynku Trybunalskim.
W piątek (14.07) w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert Aleksandry Olczyk pt. „Wspomnienie”. Występ sopranistki pochodzącej z Piotrkowa zainauguruje cykl „Koncertów na trakcie”.
Wspólne gotowanie, degustacja przysmaku myśliwskiego oraz koncert muzyki myśliwskiej, to wszystko już w niedzielę (9.07) w Rynku Trybunalskim.