Bilet na mecz Polska - Urugwaj będzie główną nagrodą VII Piotrkowskiego Konkursu Wiedzy o Sporcie. W roku 800-lecia nie może zabraknąć pytań dotyczących piotrkowskiego sportu.
Już w najbliższą sobotę, 4.11. odbędzie się kolejna edycja konkursu wiedzy o sporcie. Podobnie jak w ubiegłym roku konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych: dla dorosłych oraz dla dzieci ze szkół podstawowych. W rywalizacji dorosłych główną nagrodą będzie bilet na mecz towarzyski piłkarskiej reprezentacji Polski z Urugwajem, który odbędzie się 10 listopada na Stadionie Narodowym. Organizatorzy przygotowali także atrakcyjne nagrody rzeczowe dla najlepszych uczestników w obu kategoriach. Do wygrania są m.in. tablet oraz gra komputerowa FIFA 2018.
Specjalne upominki dla uczestników przygotował także wybitny polski średniodystansowiec Adam Kszczot. - W tym roku pytania będą dotyczyć m.in. piłki nożnej i zakończonych niedawno eliminacji Mistrzostw Świata oraz tegorocznych MŚ w lekkiej atletyce. W roku 800-lecia naszego miasta nie może zabraknąć odniesienia do sportu piotrkowskiego – zapraszają organizatorzy.
UWAGA! Zmiana miejsca konkursu! W tym roku konkurs zostanie przeprowadzony w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 („Ekonomik”) przy ul. Leonarda 12/14. Konkurs rozpocznie się o godz. 10.00. Udział jest bezpłatny.
powrót