Czesław Kuźniak i Bożena Gęgotek to laureaci konkursu przeprowadzonego w ramach projektu „Piotrków Trybunalski i Opole - 800 lat - rocznica, która łączy".
Wręczenie nagród odbyło się w poniedziałek (16.10) w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. W konkursie brały udział prace składające się na wystawy „Piotrków Trybunalski na 800 lecie” i „Opole na 800 lecie”. Zarówno obrazy jak i fotografie składające się na obie wystawy zostały stworzone podczas plenerów po 800-letnich miastach: Piotrkowie Trybunalskim i Opolu, będących częścią projektu „Piotrków Trybunalski i Opole - 800 lat - rocznica, która łączy". Wystawy można było zwiedzać od 2 do 15 października w OEA MOK, równocześnie zwiedzający oddawali głosy na wybrane prace. Według publiczności najlepszy obraz namalował pan Czesław Kuźniak a zwycięską fotografią okazało się zdjęcie pani Bożeny Gęgotek.
Przypominamy, że projekt „Piotrków Trybunalski i Opole - 800 lat -rocznica, która łączy" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
powrót