„Budowlanka bawi Reymontem” to tytuł festynu organizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych nr 3. Impreza odbędzie się w piątek (20.10) w parku im. ks. Józefa Poniatowskiego.
W związku z obchodami 800-lecia miasta i 60-lecia istnienia ZSP i PO-W społeczność szkolna „Budowlanki” przygotowała otwartą imprezę plenerową z elementami edukacyjnymi. Zabawa skierowana jest do wszystkich mieszkańców Piotrkowa, w tym głównie do młodzieży szkolnej.
Podczas imprezy zostaną przeprowadzone gry terenowe: branżowa i reymontowska oraz wielki test wiedzy o Reymoncie, nie zabraknie także innych gier, zabaw i konkursów. - Celem spotkania będzie przede wszystkim integracja mieszkańców, a także wsparcie szkolnictwa zawodowego - opowiada Edyta Wiernicka, dyrektor ZSP i PO-W, przybliżając szczegóły. - Dzięki przygotowanym stacjom uczenia się, w których zostaną zaprezentowane zawody przyszłości, wszyscy bez względu na wiek, będą mogli przez zabawę poznać tajniki i specyfikę pracy w danym zawodzie.
Impreza odbędzie się w godz. 12.00-17.00. Na wszystkich uczestników będą czekały wyjątkowe upominki i gorący poczęstunek, a przede wszystkim świetna zabawa. Zaplanowano także element artystycznego, którym będzie występu zespołu „TEMBR”.
powrót