Ponad 210 tysięcy złotych pozyskaliśmy na organizację Międzynarodowych Targów Turystyki Kulinarnej oraz Forum Gospodarczego Polska - Węgry w ramach obchodów Dni Przyjaźni Polsko- Węgierskiej.
Oprócz części oficjalnej Dni Przyjaźni, w których udział wezmą prezydenci Polski i Węgier, przewidziano szereg wydarzeń towarzyszących o charakterze kulturalnym, muzycznym i sportowym. Jednym z nich będą Międzynarodowe Targi Turystyki Kulinarnej, na organizację których miasto pozyskało dofinansowanie z Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi.

-  Wniosek naszego miasta złożony w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 - 2020 został oceniony bardzo wysoko, co w konsekwencji zadecydowało o przyznaniu tak dużego dofinansowania – informują pracownicy Biura Partnerstwa i Funduszy.
W ramach projektu przewidziano m.in.: organizację targów kulinarnych dla gości z zagranicy i województwa łódzkiego, organizację forum gospodarczego Polska – Węgry, druk wydawnictw reklamowych oraz promocję przedsięwzięcia.
powrót